Informácie pre nastupujúcich od 5.9.2022

Milé deti a rodičia,

po letných prázdninách Vás srdečne vítame v našej materskej škole a želáme Vám veľa pekných chvíľ v novom školskom roku 2022 – 2023.

Máme tu september a ti starší prichádzajú do škôlky medzi svojich spolužiakov s množstvom dovolenkových zážitkov.

Do našich tried nastupujú prvýkrát aj tí najmladší a triedne panie učiteľky ako ich „školské mamičky“ ich s láskou a trpezlivosťou zoznámia so všetkým, čo potrebujú k životu. Veci a všetko potrebné si môžete priniesť do našej škôlky od 30.8.2022 do 2.9.2021 v čase od 8:00-10:00 hod.

Zoznam potrebných vecí tu:

Zoznam potrebných vecí

Zoznámite sa so svojimi triednymi učiteľkami, ktoré Vám ochotne odpovedia na Vaše otázky.

Prevádzka materskej školy je od 6:00 do 17:00. Zberná trieda je od 6:00 do 7:00 v triede č.1. Rodičom malých, novoprijatých detičiek veľmi odporúčame, aby svoje deti nosili až po 7:00 k svojej pani učiteľke. Zoznam detí a tried bude nalepený pri vchodových dverách.

Všetky nastupujúce deti prosíme, aby prišli s potrebnými tlačivami , ktoré nájdete v sekcii na stiahnutie.

Budeme veľmi šťastní, keď sa v našej materskej škole budete cítiť ako doma, vytvoríte si kamarátstva, naučíte sa novým zručnostiam a bude Vám chutiť to, čo Vám naše tety kuchárky navaria.