Tekvicová slávnosť

Cieľ:

Uvedomiť si dôležitosť zdravej výživy prostredníctvom ochutnávky nátierok, ovocných šalátov a pod.

O aktivite:

Spoznáme nové chute, rôzne druhy ovocia a zeleninky. Oboznámime sa so zdravým jedlom (zdravým životným štýlom), s tým, čo chutné a zdravé pre nás denne pripravujú v školskej jedálni našej MŠ.

Priebeh aktivity:

Priebežne ako si rodičia/ splnomocnené osoby budú vyzdvihovať deti v ich triedach od 15:15 hod. sa môžu zastaviť v I. triede - Zajačiky na našej Tekvicovej slávnosti, kde spoločne môžu ochutnávať zdravú ponuku našej školskej jedálne. Zároveň si pri tejto príležitosti naši najstarší - deti zo IV. triedy - Sovičky pre Vás pripravia krátky program. (Všetky deti zo IV. triedy (Sovičky) teda idú s ich pani učiteľkou o 15:15 hod. do I. triedy.)

Tešíme sa na Vás a prajeme Vám dobrú chuť!